Hakkımızda

Aksaray otonubil tarafsız hizmet anlayışı ve mükemmelliyetçi yaklaşımı ile araç alım ve satımlarında yaşanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlamaktır.

Aksaray 2.El Oto ekspertiz, ekspertiz konusunda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir. Aksaray 2.El Oto ekspertiz, olarak misyonumuz ekspertiz alanında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verebilmektedir. Sürekli büyüyen firmamız size farklı olanaklar sunmaya devam ederek sektöründe birinci sıraya oturmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz: Şirket çalışanlarımızın teknik bilgisi, geniş makine parkurumuz ve dinamik yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz: Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak.

Aksaray oto ekspertiz   Aksaray oto test  Aksaray 2.el oto ekspertiz  Aksaray ikinci el oto ekspertiz  2.el oto expertiz aksaray  aksaray en ucuz ekspertiz  aksaray oto rapor  Aksaray oto muayene Aksaray araç muayene  Aksarayda expertiz  Aksaray Oto Ekspertiz Fiyatları,  Aksaray Oto test Fiyatları,  Aksaray Oto rapor Fiyatları, ltft nasıl düşer  Aksaray Web Tasarım firmaları Aksaray Oto Ekspertiz Firmaları  Aksaray Oto rapor Firmaları  Aksaray araç Ekspertiz Firmaları  Aksaray Araba Ekspertiz   Aksaray Araç Ekspertiz  Aksaray Computest,   merkez oto ekspertiz  Aksarayda kaliteli oto test 

Image

Usta Murat APAYDIN

Image

Usta Murat APAYDIN

Image

Usta Murat APAYDIN

Neden Biz?

Aksaray 2, El oto ekspertiz, ekspertiz konusunda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir.Aksaray 2, El oto ekspertiz olarak misyonumuz ekspertiz alanında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verebilmektedir. Sürekli büyüyen firmamız size farklı olanaklar sunmaya devam ederek sektöründe birinci sıraya oturmayı hedeflemektedir.